Σωματείο Αποχέτευσης: Αρχαιρεσίες 15-17 Οκτωβρίου – Όλοι/ες οι υποψήφιοι/ες

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΕΥΔΑΠ

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

Συναδέλφισσες & συνάδελφοι,

Κατά τη διεξαγωγή της Γ’ Εκλογοαπολογιστικής Συνέλευσης του Σωματείου μας την Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2019 και εφόσον διαπιστώθηκε η απαρτία 125 μελών, αποφασίστηκαν:

  1. Με συντριπτική πλειοψηφία (πλην ενός (1)), η απομάκρυνση του Εκπροσώπου των Εργαζομένων στο Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΥΔΑΠ κ. Μαν. Αγγελάκη από την αίθουσα, γιατί κρίθηκε ότι με τη συμπεριφορά του παρεμπόδιζε της διεξαγωγή της.
  2. Ομόφωνα, η αντιπροσώπευση του Σωματείου στη ΓΣΕΕ μέσο ΟΜΕ ΕΥΔΑΠ.
  3. Κατά πλειοψηφία, τα ψηφίσματα που κατατέθηκαν από την ΕΣΚ και δεν συμπεριλαμβανόταν στη ημερήσια διάταξη της Γενικής Συνέλευσης να συζητηθούν σε συνεδρίαση του νέου ΔΣ.
  4. Η έγκριση με συντριπτική πλειοψηφία του Διοικητικού και Οικονομικού Απολογισμού.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Ο Πρόεδρος                                              Ο Γεν. Γραμματέας
Γιώργος Ραντίτσας                                   Κώστας Μαρινάκης


Αθήνα 11 Οκτωβρίου 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Συναδέλφισσες – Συνάδελφοι,
Η Εφορευτική Επιτροπή που εκλέχθηκε από τη Γενική Συνέλευση, σας γνωρίζει ότι ανακήρυξε, σύμφωνα με το Νόμο και το Καταστατικό, τους πιο κάτω υποψήφιους για τις αρχαιρεσίες του Σωματείου, που θα γίνουν στις 15, 16 & 17 Οκτωβρίου 2019. Τα μέλη του Σωματείου, για την άσκηση του εκλογικού τους δικαιώματος, θα πρέπει να έχουν μαζί τους την Αστυνομική τους Ταυτότητα ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥΣ (το χοντρό βιβλιάριο με την φωτογραφία)

Σ Υ Ν Δ Υ Α Σ Μ Ο Σ
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ  ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ

Α. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΝΔΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  2. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  3. ΒΛΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  4. ΒΟΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  8. ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  10. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  11. ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  12. ΚΑΜΑΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  13. ΚΑΡΑΒΒΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  14. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  15. ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  16. ΚΑΦΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  17. ΚΟΤΣΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  18. ΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  19. ΚΟΥΤΡΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ
  20. ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  21. ΚΡΑΣΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  22. ΚΡΙΔΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  23. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΛΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
  25. ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  26. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  27. ΜΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
  28. ΜΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  29. ΜΑΤΣΑΙΔΩΝΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
  30. ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  31. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  32. ΜΟΥΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  33. ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  34. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  35. ΝΙΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  36. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  37. ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  38. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  39. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
  41. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  42. ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  43. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  44. ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  45. ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  46. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  47. ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  48. ΣΥΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  49. ΤΑΡΑΤΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  50. ΤΖΕΒΕΛΕΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
  51. ΤΣΙΓΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  52. ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  53. ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  54. ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  55. ΦΡΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  56. ΦΡΙΤΖΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  57. ΧΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  58. ΧΥΤΗΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  59. ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  2. ΛΙΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
  3. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΑΝΔΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  3. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  4. ΒΛΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  5. ΒΟΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΓΚΑΡΙΠΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ
  9. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  10. ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  11. ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  12. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  14. ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  15. ΚΑΜΑΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  16. ΚΑΡΑΒΒΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  17. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  18. ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  19. ΚΑΦΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  20. ΚΟΤΣΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  21. ΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  22. ΚΟΥΤΡΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ
  23. ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  24. ΚΡΑΣΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  25. ΚΡΙΔΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  26. ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  27. ΛΙΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
  28. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  29. ΛΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
  30. ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  31. ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  32. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  33. ΜΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
  34. ΜΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  35. ΜΑΤΣΑΙΔΩΝΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
  36. ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  37. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  38. ΜΟΥΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  39. ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  40. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  41. ΝΙΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  42. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  43. ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  44. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  45. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  46. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  47. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
  48. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  49. ΠΟΥΠΟΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΝΑ)
  50. ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  51. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  52. ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  53. ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  54. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  55. ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  56. ΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  57. ΣΥΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  58. ΤΑΡΑΤΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  59. ΤΖΕΒΕΛΕΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
  60. ΤΣΙΓΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  61. ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  62. ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  63. ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  64. ΦΡΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  65. ΦΡΙΤΖΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  66. ΧΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  67. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ
  68. ΧΥΤΗΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  69. ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Δ. ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ.Α

  1. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΒΟΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  4. ΓΚΑΡΙΠΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ
  5. ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  6. ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΚΑΜΑΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  9. ΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  10. ΛΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
  11. ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  12. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  13. ΜΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
  14. ΜΟΥΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  15. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  16. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
  18. ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  19. ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  20. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  21. ΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  22. ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  23. ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  24. ΦΡΙΤΖΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  25. ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΑΚΕ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΕΥΔΑΠ

Α. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

  1. ΔΑΦΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΖΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  4. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
  8. ΤΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  10. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  11. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  12. ΧΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  13. ΧΑΧΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΒΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ.  ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

  1. ΔΑΦΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΖΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  4. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
  8. ΤΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  10. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  11. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  12. ΧΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  13. ΧΑΧΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.   ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

  1. ΔΑΦΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΖΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  4. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
  8. ΤΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  10. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  11. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  12. ΧΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  13. ΧΑΧΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ
ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

Α. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΖΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  3. ΜΠΑΜΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΠΙΕΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  6. ΣΑΡΜΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  8. ΧΡΥΣΟΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

  1. ΖΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  3. ΜΠΑΜΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΠΙΕΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  6. ΧΡΥΣΟΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΓΙΑ Ε.Κ.Α

ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΥΔΑΠ

Α. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΧΟΡΤΑΡΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

B ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

——

Γ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

  1. ΧΟΡΤΑΡΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δ. ΓΙΑ Ε. Κ. Α

  1. ΧΟΡΤΑΡΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

ΣΧΟΛΙΑ

Δώστε το σχόλιό σας
Please enter your name here