Σύλλογος Προσωπικού: Ανακοίνωση Εφορευτικής για τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών

ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Ε. Υ.Δ. Α. Π.      

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Αθήνα, 4 Φεβρουαρίου 2020

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι

Στις εκλογές που έγιναν από 27/1 μέχρι 31/1/2020 για την ανάδειξη των μελών του Δ.Σ., Εξελεγκτικής Επιτροπής, αντιπροσώπων για Ομοσπονδία και ΕΚΑ από τους επτά (7) συνδυασμούς που συμμετείχαν, τα αποτελέσματα είναι τα παρακάτω:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Εγγεγραμμένοι 493   Ψήφισαν    451       Άκυρα-Λευκά   11     ‘Έγκυρα   440                      Έλαβαν:

  • ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ                       ΨΗΦΟΙ   154         ΕΔΡΕΣ 5
  • ΕΣΚ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ                               ΨΗΦΟΙ   110         ΕΔΡΕΣ 4
  • ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ              ΨΗΦΟΙ    89          ΕΔΡΕΣ 3
  • Π.Α.Σ.Κ.Ε                                                                          ΨΗΦΟΙ    39          ΕΔΡΕΣ 2
  • ΣΕΚΕΣ                                                                               ΨΗΦΟΙ    30         ΕΔΡΕΣ 1
  • ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ  (Δ.Α.Κ.Ε.)        ΨΗΦΟΙ   16          ΕΔΡΕΣ –
  • ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ Ε.ΥΔ.Α.Π.                              ΨΗΦΟΙ     2          ΕΔΡΕΣ –

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΣΚ
ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ   Π.Α.Σ.Κ.Ε ΣΕΚΕΣ
1. ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 1. ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.ΜΕΡΣΙΝΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2. ΜΗΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2. ΔΕΡΒΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΒΑΪΟΣ 2. ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3. ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΠΑΥΛΙΤΙΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 4. ΛΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1. ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1. ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
2.ΔΕΔΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.ΘΕΟΔΩΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2. ΖΑΓΚΑΒΙΕΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2.ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3. ΖΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4.ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 4. ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

Εγγεγραμμένοι   441           Ψήφισαν 396            Άκυρα-Λευκά 7         ‘Έγκυρα 389             Έλαβαν:

  • ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ      ΨΗΦΟΙ   125    ΕΔΡΕΣ 2
  • ΕΣΚ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ         ΨΗΦΟΙ    94     ΕΔΡΕΣ 1
  • ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ        ΨΗΦΟΙ     85    ΕΔΡΕΣ 1
  • Π.Α.Σ.Κ.Ε    ΨΗΦΟΙ     35    ΕΔΡΕΣ 1
  • ΣΕΚΕΣ    ΨΗΦΟΙ     29    ΕΔΡΕΣ –
  • ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ  (Δ.Α.Κ.Ε.)   ΨΗΦΟΙ     18    ΕΔΡΕΣ –
  • ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ Ε.ΥΔ.Α.Π.          ΨΗΦΟΙ       3   ΕΔΡΕΣ –

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΣΚ
ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ   Π.Α.Σ.Κ.Ε
1.ΠΑΥΛΙΤΙΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1.ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.ΤΣΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1.ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1. ΛΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1. ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.Α.Π.

Εγγεγραμμένοι  441      Ψήφισαν   396       Άκυρα-Λευκά  7      ‘Έγκυρα 389                       Έλαβαν:

  • ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ                      ΨΗΦΟΙ    125       ΕΔΡΕΣ 5
  • ΕΣΚ ΕΝΟΤΗΤΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ                              ΨΗΦΟΙ     94        ΕΔΡΕΣ 4
  • ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ             ΨΗΦΟΙ     85        ΕΔΡΕΣ 4
  • Π.Α.Σ.Κ.Ε                                                                         ΨΗΦΟΙ     35        ΕΔΡΕΣ 2
  • ΣΕΚΕΣ                                                                             ΨΗΦΟΙ     29        ΕΔΡΕΣ 1
  • ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ  (Δ.Α.Κ.Ε.)      ΨΗΦΟΙ     18        ΕΔΡΕΣ –
  • ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ Ε.ΥΔ.Α.Π.                            ΨΗΦΟΙ       3        ΕΔΡΕΣ –

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΣΚ
ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ   Π.Α.Σ.Κ.Ε ΣΕΚΕΣ
1. ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 1. ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1. ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.ΜΕΡΣΙΝΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ
2. ΒΑΡΔΑΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2. ΔΕΡΒΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2. ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3. ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ 3. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3. ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4. ΖΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΒΑΪΟΣ
5. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1. ΛΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1. ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
2. ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2.ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3. ΘΕΟΔΩΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 3. ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 4. ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4. ΤΣΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
5. ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΣΚ
ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
Π.Α.Σ.Κ.Ε ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ   
ΧΑΤΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Παραβάλου-Ρεϊση Δέσποινα

ΤΑ ΜΕΛΗ

1. Σιάφαρης Πέτρος

2. Σουγκλάκος Νικήτας

ΣΧΟΛΙΑ

Δώστε το σχόλιό σας
Please enter your name here