Κυριακή, 26 Ιουνίου, 2022
Aναδημοσίευση
Aναδημοσίευση
Ειδήσεις, ρεπορτάζ, άρθρα που έχουν δημοσιευτεί σε άλλα έντυπα ή ηλεκτρονικά μέσα

Τα ενυπόγραφα άρθρα εκφράζουν τις απόψεις των συγγραφέων τους

ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΥΔΑΠ: Υποψηφιότητες & Πρόγραμμα Εκλογών 6,7 Δεκεμβρίου 2021

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ & ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΕΥΔΑΠ

Αθήνα 1.12.2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Υποψηφιότητες – Πρόγραμμα Εκλογών

Η Εφορευτική Επιτροπή διεξαγωγής εκλογών για την ανάδειξη των οργάνων Διοίκησης του
Προμηθευτικού & Καταναλωτικού Συνεταιρισμού Προσωπικού Ε.ΥΔ.Α.Π., που εκλέχτηκε από τα μέλη της Γενικής μας Συνέλευσης, σας ανακοινώνει ότι κατατέθηκαν εντός της προβλεπόμενης προθεσμίας, οι υποψηφιότητες (2) συνδυασμών που κατέρχονται στις αρχαιρεσίες του συλλόγου που θα διεξαχθούν από 06/12/2021 έως και 7/12/2021 και είναι οι κάτωθι:

«ΕΝΙΑΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ»

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΒΑΡΔΑΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΦΑΙΔΩΝΟΣ
  2. ΓΡΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΔΑΦΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΛΕΚΑΤΣΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΜΠΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  14. ΠΑΠΑΓΑΒΡΙΗΛ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΧΡΙΣΤΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΕΛΑΧΟΥΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  3. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΡΕΙΣΗ) του ΜΑΡΚΟΥ
  6. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
  9. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Συνεταιριστική Κίνηση»

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμττους
2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΒΑΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Σταματίου
4. ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
5. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
β. ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
7. ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γερασίμου
8. ΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΛΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
10. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
11. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου
12. ΠΟΥΠΟΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
13. ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Γερασίμου
14. ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αρτέμιου
15. ΤΣΙΜΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου
16. ΤΣΙΜΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ του Γεωργίου
17. ΦΥΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά
18. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

 ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ανδρέα
2. ΓΕΛΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Παναγιώτη
3. ΚΟΡΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ευαγγέλου
4. ΚΡΑΣΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΛΙΟΛΗ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ του Ευαγγέλου
3. ΜΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Χαραλάμττους
7. ΜΠΑΣΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αντωνίου
3. ΝΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
3. PANΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
10. ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

 

Το πρόγραμμα των εκλογών:

1Η κάλπη2η κάλπη

ΔΕΥΤΕΡΑ 6.12.2021

7:00-15:00 Περισσός7:00-15:00 Τεχνικό Πειραιά

ΤΡΙΤΗ 7.12.2021

7:00 -15:30 Αθηνάς7:00 – 15:00 Λαοδικείας

 

Για την άσκηση του εκλογικού δικαιώματος απαιτείται αστυνομική ταυτότητα ή βιβλιάριο υγείας.

Για την Εφορευτική Επιτροπή

Ο Πρόεδρος : Σαρακινίδης Γεώργιος,

Τα μέλη : Τσαπικούνης Παναγιώτης, Ζησόπουλος Θεόδωρος,
Καραγκούνης Δημήτριος, Σταματόπουλος Χρήστος.

ΑΡΘΡΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ