Δευτέρα, 17 Ιουνίου, 2024
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

Σύλλογος Προσωπικού Μέσης Εκπαιδευσης: Αρχαιρεσίες 24-26/1 – Ολοι οι υποψήφιοι

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Ε.ΥΔ.Α.Π ΖΗΝΩΝΟΣ 4 ΑΘΗΝΑ • syllmesekped.eydap@gmail.com

 Αθήνα, 22 Ιανουαρίου  2018

2η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 

Η Εφορευτική Επιτροπή, μετά τη συγκέντρωση των αιτήσεων των υποψηφίων, συνεδρίασε στις 19 Ιανουαρίου 2018 και αφού έκανε τον απαιτούμενο έλεγχο, προέβη στην ανακήρυξη των υποψηφίων, κατά συνδυασμούς και για τα αξιώματα που αναγράφουν στην αίτησή τους.

Συνδυασμός «ΕΝΟΤΗΤΑ»                      

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΔ.ΣΟΜΕΕΚΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒασιλείουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΝικολάουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑνδρέαΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΓΚΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜιχαήλΝΑΙ
ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚυριάκουΝΑΙ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧριστόδουλουΝΑΙΝΑΙ
ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝικολάουΝΑΙ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔημητρίουΝΑΙΝΑΙ
ΚΟΠΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗρακλείουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠαναγιώτηΝΑΙ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕυαγγέλουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑναστασίουΝΑΙΝΑΙ
ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑποστόλουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΩ του Κων/νουΝΑΙ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΑντωνίουΝΑΙ
ΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕυαγγέλουΝΑΙ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙωάννουΝΑΙ
ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΧΑΙΔΗ του ΚυριάκουΝΑΙΝΑΙ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔημητρίουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣεραφείμΝΑΙ
ΦΡΟΣΥΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧρήστουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ

 Σταυροί προτίμησης για κάθε όργανο μέχρι δύο (2)         

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                        

ΞΥΠΟΛΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
ΡΑΜΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

  Σταυροί προτίμησης  μέχρι ένα (1)

Συνδυασμός «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΔ.ΣΟΜΕΕΚΑ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚυριάκουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒασιλείουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΣΚΙΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠαναγιώτηΝΑΙΝΑΙΝΑΙ

Σταυροί προτίμησης για κάθε όργανο μέχρι δύο (2)      

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

——————-

 

Συνδυασμός «ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΔ.ΣΟΜΕΕΚΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝικολάουΝΑΙΝΑΙ
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΝικολάουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ
ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑθανασίουΝΑΙΝΑΙΝΑΙ

Σταυροί προτίμησης για κάθε όργανο μέχρι δύο (2)       

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

Σταυροί προτίμησης  μέχρι ένα (1)

Η Εφορευτική Επιτροπή αποφάσισε επίσης ότι οι εκλογές θα διεξαχθούν στις 24,25,26 Ιανουαρίου 2018, στους χώρους εργασίας και στο γραφείο του Συλλόγου, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 

24.1.2018ΤΕΤΑΡΤΗΚΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ7:30 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 14:30
25.1.2018ΠΕΜΠΤΗΚΤΗΡΙΟ ΛΑΟΔΙΚΕΙΑΣ7:30 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 14:30
26.1.2018ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΖΗΝΩΝΟΣ 4, ΑΘΗΝΑ7:30 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 15:00

 

Οι συνάδελφοι-μέλη του Συλλόγου, των οποίων η Εφορευτική Επιτροπή δεν θα επισκεφτεί το χώρο εργασίας τους, μπορούν να ψηφίσουν σε όποιο άλλο χώρο βρίσκεται η κάλπη ή στο γραφείο του Συλλόγου, Ζήνωνος 4, 3ος όροφος, γραφείο 2 στις 26.1.2018. 

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΙΝΑΙ  Η ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ  ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ.

Για την Εφορευτική Επιτροπή

Η Πρόεδρος                                                               Τα μέλη

ΠΗΝΕΛΟΠΗ  ΚΑΡΡΑ                                          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ

ΒΛΑΣΙΑ  ΚΑΝΑΤΑ

Τα ενυπόγραφα άρθρα εκφράζουν τις απόψεις των συγγραφέων τους

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ